Telefon: +420 775 066 065 | Email: vasek.stejskal72@seznam.cz

NZ +ČP mládeže Račice 11 – 13.6.2021 + MEJ POZNAŇ 24. – 27. 6. 2021 (PL)

Prvními  bodovanými závody v letošní sezoně byly Závody Českého poháru v Račicích v termínu 11. – 13. 6. 2021, tyto závody byly také Nominačními závody juniorů a U23 na Mistrovství Evropy do Poznaně.

Největším úspěchem byl postup K. Málkové na MEJ v Poznani kde spolu s parťačkou Herzánovou reprezentovala ČR v kategorii juniorek na K2 500 m a se dvěma závodnicemi z USK vyzkoušely krásu i záludnost čtyřkajaku také na 500m trati. Za zmínku stojí i neméně úspěšné vystoupení B. Dvořáka v dorostenecké kategorii kajakářů a T. Faltuse v kategorii žáctva.

Na ME Juniorů v polské Poznani sbírala Karolína Málková zkušenosti, spolu s parťačkou L. Herzánovou na K2 500 m a v hromadné posádce K4 500 m nepostoupily ze semifinále.

Výsledky : NZ +ČP