Telefon: +420 775 066 065 | Email: vasek.stejskal72@seznam.cz

Klub SK Žamberk je podporován Pardubickým krajem a městem Žamberk.

Labsko – Orlický pohár Sezemice + Černožice


Poslední víkend o prázdninách 1.+2.9. bojovali nejmladší kanoisté SK Žamberk o poslední body do závodů LOP. Prvním závodem byli tentokrát Sezemice, kde se závodí u přívozu pod Kunětickou Horou.

Výsledky :

Stejskal Jan MK1 bci06 500m 1.místo + 2km 1.místo

Larischová Anežka MK1 bky06 500m 3.místo + 2km 4.místo     

Faltus Tomáš MK1 bci08 500m 2.místo + 2km 3.

Larisch Jakub MK1 bci09 500m 4.místo + 2km 2.místo

Jedličková Tereza MK1 bky08 500m 1.místo + 2km 1.místo

Málková Karolína K1 žky 500m 3.místo + 5km 8.místo

Málková Nikola K1 žky 500m 6.místo + 5km 5.místo

Hartmanová Bára MK1 bky 09 500m 1.místo + 2km 1.místo

Stejskal Jan – Kliment L.(ČER) K2 bci06 500m 1.místo

Faltus T. – Larisch J. K2 bci08 500m 6.místo

Málková N. – Málková K. K2 žky 500m 1.místo

Jedličková T. – Hartmanová B. K2 bky 08 500m 1.místo

Larischová A. – Válková (NYM) K2bky06 500m 3.místo

Po závodech se celá výprava přesunula na 46.ročník Černožického kilometru, kde mají tradičně výbornou domácí kuchyni, ale hlavně v neděli grilovaná kuřata, které snad neumí nikdo lépe… ale k závodům, kde bojovalo 412 závodníků z 27 oddílů celé republiky a naši byli opět vidět stejně jako v Sezemicích.

Výsledky :

Stejskal Jan – Kliment L.(ČER) K2 bci06 500m 2.místo

Faltus T. – Kincl J. (SKD) K2 bci08 500m 3.místo

Larischová A. – Válková (NYM) K2bky06 500m 4.místo

Jedličková T. – Hartmanová B. K2 bky 08 500m 1.místo

Málková N. – Málková K. K2 žky 500m 2.místo

Málková Karolína K1 žky 500m 5.místo + 200m 4.místo

Málková Nikola K1 žky 500m 6.místo + 200m 5.místo

Stejskal Jan MK1 bci06 200m 3.místo + 2km 5.místo

Faltus Tomáš MK1 bci08 200m 1.místo + 2km 3.místo

Larischová Anežka MK1 bky06 200m 4.místo + 2km 4.místo

Jedličková Tereza MK1 bky08 200m 1.místo + 2km 1.místo

Hartmanová Bára MK1 bky 09 200m 2.místo + 2km 5.místo

K4 200m 8.místo benjamínci/mix oddílové – Hartmanová-Jedličková-Larisch-Faltus

K4 200m 4.místo žactvo/mix oddílové – Málková-Málková-Larischová(bky)-Stejskal(bci)

Larisch Jakub MK1 bci09 500m 2.místo + 2km 2.místo

Celkově po 6ti závodech Labsko – Orlického poháru jsme obsadili 4.místo a opět to je zásluha hlavně nejmladších závodníků. Naši dospělí reprezentanti ČR závodili pouze na domácím podniku na Pastvinské přehradě.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *